Dvosoban stan na prodaju, Nova Detelinara, 121.540€, 45m²

121.540 €
2.701 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju komforan dvosoban stan na izuzetnoj i vrlo traženoj lokaciji. Nalazi se u blizini svega neophodnog za svakodnevno funkcionisanje, tako da je nekretnina idealna kako za život, tako i za izdavanje. Stan ima terasu od 4m2 koja nije u kvadraturi stana. Dvorišna orijentacija je dodatna pogodnost, pošto je samim tim stan zaštićen od buke. Parking mesto za stanare. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica15 min
- Železnički park18 min
- Futoški park22 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja7 min
- Katolička plebanija7 min
- Galerija Matice srpske8 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Nikola Tesla)5 min
- Srednja škola (Sportska gimnazija E-Gimnazija)9 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Kermit)2 min
- Fakultet (Pravni fakultet za privredu i pravosuđe Univerzitet Privredna akademija)5 min

- Bolnica (NS specijalna bolnica za hemodijalizu)8 min
- Klinika (Poliklinika Galetić)6 min
- Teretana (Lady's Gym WTA)1 min
- Prodavnica (Mikromarket)1 min
- Restoran (Restoran & picerija Canzona)2 min
- Kafana (Točionica Pab)1 min
- Taksi stajalište (Red Taxi)13 min
- Autobuska stanica (Hadži Ruvimova - Janka Čmelika)1 min