Jednosoban stan na prodaju, Rumenačka, 97.850€, 28m²

97.850 €
3.495 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1085
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2000.
- Kablovska
Opis oglasa
Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen, svetao jednosoban stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizina Novosadskog sajma, glavne autobuske i železničke stanice, vrtića, osnovne škole i niza uslužnih i ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa ležećom kadom i zatvorena terasa. Ulično orijentisan. Pozicioniran na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom tehnikom prikazanim na fotografijama. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Železnički park10 min
- Futoški park23 min
- Park Bistrica23 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja6 min
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić6 min
- Katolička plebanija7 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Dositej Obradović)9 min
- Srednja škola (Škola za dizajn Bogdan Šuput)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Cvrčak i mrav)8 min
- Fakultet (Visoka poslovna škola strukovnih studija Novi Sad)5 min

- Bolnica (Oftalmološka bolnica Eliksir)15 min
- Klinika (Poliklinika Galetić)13 min