Dvosoban stan na prodaju, Nova Selenča, 48.000€, 52m²

48.000 €
923 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 822
Opis oglasa
Na prodaju stan površine 52 m² u Somboru, naselje Nova Selenča. Stan je izvorno dvosoban, ali je funkcionalno preuređen u dvoiposoban, što ga čini izuzetno praktičnim za porodično stanovanje.
Raspored:
• hodnik
• dnevni boravak sa kuhinjom
• veća soba
• manja soba (formirana od bivše kuhinje)
• renovirano kupatilo
• ostava
Dodatnim preuređenjem dobijen je maksimalno iskorišćen prostor, bez gubitka funkcionalnosti.
Karakteristike:
• parket u sobama
• krovni prozori u sobama
• drvena stolarija sa vakum staklom u dnevnom boravku
• centralno grejanje na gradsku toplanu (bez delitelja)
• dve klime
• stan očuvan i redovno održavan
Zgrada je u dobrom stanju – krov pretrešen i urađena izolacija, što dodatno utiče na sigurnost i energetsku efikasnost.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Krugovi3 min
- Park6 min
- Gradski park Selenča11 min

Obeležja kulture u blizini
- Grašalkovićeva palata4 min
- Kronić Palata5 min
- Spomen-bista Veljku Petroviću6 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Avram Mrazović)11 min
- Srednja škola (Medicinska škola Dr Ružica Rip)14 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Bubamara i jaslice Cvrčak)11 min
- Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Pedagoški fakultet u Somboru)14 min