Četvorosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 283.350€, 119m²

283.350 €
2.381 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Predstavljamo vam stan na najatraktivnijoj lokaciji u Novom Sadu. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Nekretnina je renovirana najkvalitetnijm materijalima, po najnovijim standardima. Aluminijumska stolarija, električni podizači roletni, vrhunski materijali, italijanski nameštaj. Prava luksuzna nekretnina. Uz stan postoji mogućnost kupovine garaže! Za sve dodatne informacije pozovite nas!
ŠIFRA: 565278 N22