Dvosoban stan na prodaju, Vase Pelagića, 180.000€, 37m²

180.000 €
4.865 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uknjiženo
- Hitna prodaja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Centar-dvosoban. Stan se nalazi u novijoj zgradi odličnog kavliteta gradnje. Dvorišno orijentisan, mir, tišina. Prodaje se komplet namešten, odličan kako za život tako i za rentiranje. Uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta i zabeležbi. Odlična oprema stana. U blizini fakulteta, centra grada, futoške pijace, gradskog prevoza, marketa, kafića, restorana, itd. Naša preporuka. Pozovite.
Agencijska šifra 560288