Jednosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 128.750€, 40m²

128.750 €
3.219 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1976
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1966.
- Kablovska
Opis oglasa
RENOVIRAN I NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN U STAROM GRADU, CENTAR---Agencijska šifra 1000166. Stan se nalazi na 3. Spratu kvalitetne zgrade sa liftom koju je projektovala arh. Ana Jankov i koja predstavlja antologijski primer Novosadskog modernizma posleratne arhitekture. Na najboljoj lokaciji, u jednoj od najlepših ulica u Novom Sadu gde se jako retko prodaju stanovi, na nekoliko minuta pešice od Dunavskog parka, Keja, Spensa, Fakulteta, O.Š. Đorđe Natošević, Vrtića, svega bitnog za udoban život. Kompletno je renoviran i uknjižen 1/1 (na 37m2 a u prirodi ima 40m2) pa je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Ugradni elementi, plakar, kuhinja sa šporetom, sto, stolice, tv komoda, sve je rađeno po meri i ostaje u stanu, kao i kauč, veš mašina i klima uređaj. Velika terasa je osunčana tokom celog dana. Idealan je kako za život tako i za rentiranje, a postoji i mogućnost jednostavne prepravke u jednoiposoban. U podrumu su zajedničke prostorije za stanare koje se mogu koristiti. Za više informacija pozovite: 069... (prikaži broj telefona) , 021... (prikaži broj telefona) . Resurs Nekretnine, Novi Sad, reg broj posrednika 1976.
Kontakt oglašivača
Krediti OTP banke