Dvoiposoban stan na prodaju, Novo Naselje, 173.000€, 69m²

173.000 €
2.507 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 251
- Godina izgradnje: 1983.
Opis oglasa
Novi Sad, Novo Naselje, Bistrica, Komforan trosoban stan od 69m2, u zgradi bez lifta, na trećem spratu. Stan pun svetlosti, sa prostranim dnevnim boravkom i lepom terasom na kojoj ima i ostava, dve spavaće sobe, odvojena kuhinja s trpezarijom, kupatilo. U sve prostorije se ulazi iz predsoblja. Spoljna stolarija zamenjena novom pvc prozorima. Zgrada okružena zelenilom,(cvećem i drvećem), besplatnim slobodnim parkingom, vrtići, škole i gradski prevoz u blizini. Pravi human deo grada za porodično stanovanje. Uknjižen 1/1, bez tereta.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)