Dvoiposoban stan na prodaju, Novo Naselje, 151.410€, 59m²

151.410 €
2.566 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, TV, veš mašina, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1808
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: lođa, video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Retko u ponudi, odmah useljiv dvoiposoban potpuno renoviran stan koji osvaja na prvi pogled svojom svetlošću, rasporedom i spektakularnim panoramskim pogledom na grad. Ova nekretnina površine 59 m², dvostrano orijentisana, pruža savršen balans komfora, funkcionalnosti i modernog načina života, uz veliku terasu lepe strukture i francuski balkon koji dodatno naglašavaju osećaj prostranosti i povezanosti sa spoljnim prostorom. Dnevni boravak je prostran i ispunjen prirodnom svetlošću, sa kvalitetnim parketom, i skladno je povezan sa trpezarijom i opremljenom kuhinjom, čineći idealan prostor za svakodnevni život i druženje. Stan raspolaže sa dve svetle i udobne spavaće sobe, elegantno uređenim kupatilom i funkcionalnim hodnikom sa ugradnim plakarom koji doprinosi maksimalnoj iskorišćenosti prostora. Poseban utisak ostavlja terasa sa koje se pruža otvoren, panoramski pogled na grad, stvarajući jedinstven ambijent za opuštanje i uživanje u svakom trenutku dana. Zgrada je odlično održavana i opremljena svim sadržajima za savremen život, uključujući dva lifta, putnički i teretni, video nadzor, interfon, biciklanu i obezbeđen besplatan parking ispred zgrade. Stan poseduje i pripadajući tavanski prostor, internet i kablovsku televiziju, a dodatna sigurnost je uknjiženost 1/1, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita. Grejanje je centralno gradsko, što garantuje stabilnost i komfor tokom cele godine. Lokacija na Novom Naselju čini ovu nekretninu izuzetno pogodnom za porodičan život, u neposrednoj blizini parka, osnovne škole, vrtića, autobuske stanice, brojnih marketa i svih sadržaja koji omogućavaju izuzetno lagodan, organizovan i kvalitetan svakodnevni život.