Dvosoban stan na prodaju, Novo Naselje, 140.600€, 65m²

140.600 €
2.163 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1146
Opis oglasa
Prodaje se dvosoban stan na Novom Naselju, idealne lokacije za koji žele da uživaju u blizini svih bitnih sadržaja. Lako se može pregraditi u trosoban. Škola i vrtić su na 100 metara. Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte. Dejan 065... (prikaži broj telefona) . Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146