Jednoiposoban stan na prodaju, Novo Naselje, 99.900€, 34m²

99.900 €
2.938 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 802
- Godina izgradnje: 1980.
Opis oglasa
Novi Sad, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 34 m2
Nudimo vam na prodaju uknjižen stan u predivnom kvartu punom zelenila. Kompletno je, kvalitetno renoviran i adaptiran. Dobijena je manja soba od nekih 7 m2. Pregrađena je samo gipsanim zidom, i vrlo lako može da se napravi potpuno drugačija koncepcija prostora. Terasa od 2.70 m2 (na kojoj je ostavljen prostor za ostavu) nije se našla u kvadarturi za knjiženje. Useljiv je odmah po isplati. U okolini još uvek ima dovoljno mesta za parkiranje. Pozovite za više informacija. Topla preporuka.
Agencijska oznaka 1008766. Kontakt - Ljiljana,
064... (prikaži broj telefona)
,
021... (prikaži broj telefona)
, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: http://www.kalidas-nekretnine.com