Trosoban stan na prodaju, Novo Naselje, 195.700€, 75m²

195.700 €
2.609 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
Opis oglasa
Novo Naselje-Bistrica. Ako tražite komforan porodičan stan za život vas i vaše porodice ovo je taj stan.. Odličan komplet renoviran uknjižen 1/1. Stan uknjižen bez terteta i zabeležbi tako da je moguća kupovina i putem stambenog kredita. U ceni stana ostaje; kuhinjski elementi, ugradni plakari i klima. Bez ulaganja. Uknjižen na 75m2, plus natkrivena terasa oko 13m2 koja nije u kavadraturi stana što je izuzetna prednost za uživanje. Dvostrano orijentisan-okružen zelenilom-mir-tišina. U blizini gradski prevoz, Osnovna škola, vrtić, mega marketi " IDEJA", "LIDL", "UNIVER", "MAXI", pošta, banke, dom zdravlja, apoteke, pekare, itd.
- Za više informacija pozovite 062... (prikaži broj telefona)
- Agencijska šifra: 561240