Četvorosoban stan na prodaju, Okolne lokacije, 110.000€, 350m²

110.000 €
314 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 884
- 1 parking mesto
Opis oglasa
Na prodaju spratna porodična kuća ukupne površine 350m², smeštena na prostranom placu od 15 ari, idealna za porodičan život u mirnom okruženju, nadomak grada. Nekretnina se nalazi na svega 8 km od grada, što pruža odličan balans između privatnosti, prirode i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima.
Plac je kompletno ograđen i lepo organizovan, a u sklopu dvorišta nalazi se i voćnjak koji dodatno doprinosi osećaju mira i domaćinske atmosfere. Sama kuća je spratne strukture i poseduje veliki potencijal za završno uređenje po sopstvenim željama i potrebama budućeg vlasnika.
Na objektu su završeni kompletni grubi radovi, kao i kompletno izvučene instalacije, što budućem kupcu značajno olakšava nastavak radova i skraćuje vreme potrebno za završetak kuće.
Odlična prilika za one koji traže veću porodičnu nekretninu sa velikim placem, u prirodnom i tihom okruženju, a ipak na kratkoj udaljenosti od grada.
Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte nas.
065... (prikaži broj telefona)
037... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park minijatura Srbija16 min
- Zabavni park Šarengrad26 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik kosovskim junacima3 min
- Spomenik rodoljubima4 min
- Spomenik mira9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini