Četvorosoban stan na prodaju, Božidarčeva, 222.860€, 92m²

222.860 €
2.422 € / m2
- Etažno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: kupatila (2), terase (2)
- Opremljenost: interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: prilaz za invalide
Opis oglasa
Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+5, sa video nadzorom i video interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila, toaleta i dve terase. Na podovima je troslojni parket velikog formata sa visokim lajsnama, keramika velikog formata. Spoljašna stolarija je aluminijum - drvo sa tri stakla i punjena argonom, sa termoizolacionim roletnama na elektro pogon.Grejanje je podno sa sopstvenim kotlom. Planirani završetak radova je kraj 2027. Mogućnost kupovine garažnih parking mesta i povraćaja PDV -a za kupce prvog stana. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju.