Četvorosoban stan na prodaju, Ratka Sofijanića, 432.000€, 216m²

432.000 €
2.000 € / m2
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatila (2), toalet, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
- 1 parking mesto
- Kablovska
Opis oglasa
Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - oko 60-tak m2, izlazak na terasu sa prelepim pogledom ka gradu, dva kupatila, toaleta, vešernice i pet spavaćih soba, plus garderober - soba kod najprostranije spavaće sobe. Na podovima je parket i keramika, stolarija drvo - aluminujum, grejanje preko centralnog bojlera (solarnih kolektora). Iznad stana je potkrovlje koje se može urediti u dodatni stambeni ili prostor za rekreaciju. Mogućnost kupovine dve garaže, obe po 50 m2, ostava je oko 6 m2. Uknjižena privatna svojina, moguća kupovina stambenim kreditom. Za više informacija i zakazivanje razgledanja pozovite agenciju.