Četvorosoban stan na prodaju, Palilula, 133.000€, 101m²

133.000 €
1.317 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2134
- 1 parking mesto
Opis oglasa
Na prodaju stana na Paliluli u ul. Spanskih Boraca.
Ova nekretnina nalazi se na prvom spratu manje stambene zgrade kvalitetne gradnje, i po strukturi je četvorosoban, površine 101+24m2 (24m2 je izdvijeno i nalazi se u nastavku jedne spavace sobe koje se može adatirati), dok se stambeni deo sastoji od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojenom modernom kuhinjom. hodnika u spavaćem deli, tri prostrane spavaće sobe, kupatila, wc-a i prostrane terase. Grejanje u stanu je na struju. Stan je moderno uredjen i ne iziskuje dodatna ulaganja. Uz kupovinu ove nekretnine dobijate pripadaju'e obele\eno parking mesto u dvoristu.
Lokacijski je idealan za stanovanje, jer se nalazi u mirnom porodičnom kvartu, u ulici bez buke i puno saobraćaja.
Stan je u upisan u katastru nepokretnosti 1/1 privatna svojina.
Ukoliko imate dodatna pitanja u vezi ove nekretnine, ili želite da zakažete termin razgledanja, slobodno nas kontaktirajte: 060... (prikaži broj telefona) , 060... (prikaži broj telefona) , 063... (prikaži broj telefona) , 018... (prikaži broj telefona) ili nas posetite na adresi Obrenovićeva br. 21/4 , gde možete pogledati više fotografija, i dobiti više informacija o ovoj nekretnini. Agencija KITIĆ 018 nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 2134.