Jednoiposoban stan na prodaju, Palilula, 86.617€, 46m²

86.617 €
1.883 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2068
Opis oglasa
Na prodaju stan u novogradnji u naselju Palilula, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stanova je od 47m2 do 136m2. Zgrada se radi po visokim i moderniim standardima. Na podovima se postavlja tarket prve klase, španska keramika visokog kvaliteta, PVC stolarija sa aluminijumskim roletnama, walk-in tuševi, etažno grejanje. Zgrada ima moderni bešumni lift. Obezbeđena je video nadzorom. Upotrebljavaju se najsavremeniji materijali i tehnike gradnje. Stanovi su projektovani da budu komforni, lepo osvetljeni i funkcionalni za porodičan život.
Parking i garažno mesto se dodatno doplaćuju.
Za kupovinu prvog stana postoji mogućnost povrata PDV-a.
Rok završetka je 2027.god.
Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj
061... (prikaži broj telefona)
i
018... (prikaži broj telefona)
.
Agencija ETAGI NEKRETNINE DOO je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 2068.