Dvosoban stan na prodaju, Andrije Jevremovića, 70.000€, 41m²

70.000 €
1.707 € / m2
- Etažno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2024.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju je dvosoban stan na Zlatiboru u naselju Palisad. Nalazi se na prvom spratu i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Južna orijentacija osigurava obilje prirodne svetlosti tokom čitavog dana.
Zgrada u kojoj se stan nalazi posedovaće najsavremeniji Wellness i SPA centar koji će sadržati saunu, slanu sobu, đakuzi i tepidarijume, pružajući idealno mesto za opuštanje posle dana provedenog u prirodi.
Ovo je mirna i atraktivna zona. U blizini zgrade se nalaze prodavnice, kafići, pekara, menjačnica i dečije igralište.
U cenu je uključen PDV, uz mogućnost povrata za vlasnike prvog stana.
Bez provizije za kupca.
Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339
011... (prikaži broj telefona)
.