Trosoban stan na prodaju, Dubrovačka 5, 187.000€, 75m²
Pantelej, Gradske lokacije, Niš
Oglas ažuriran: 09.05.2026.
187.000 €
2.493 € / m2
75 m²
3 sobe
2/5 spratova
Nov, neusaljavan, opremljen, vlasnik direktna prodaja
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Novo
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Opremljenost: Namešteno - TV, klima, kuhinjski elementi, sudo mašina, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, ležaj, plakar, ugradni plakar
- Orijentacija ka: istok
- Pogled na: ulicu
- U procesu uknjižavanja
- Kupovina direktno od vlasnika
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
- Zgrada poseduje: podrum, video nadzor
Opis oglasa
U blizini škola, obdanište, park, crkva, prodavnice
Kontakt oglašivača
Vlastimir Zdravković
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...