Četvorosoban stan na prodaju, Petrovaradin, 229.700€, 98m²

229.700 €
2.344 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 360
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se 4.0 stan u PETROVARADINU površine 98m2. Moderna Vila sa svega nekoliko stambenih jedinica. Retko na tržištu. Odličan porodičan stan. Mirna ulica, tražena lokacija. Odlična komunikacija sa glavnim saobračajnicama. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana, Škole, pijace, raznih marketa kao i ostalih sadražaja. Savršen raspored prostorija kao i pogled iz stana, veoma funkcionalan. Mogućnost kupovine i parking mesta i ostave. Stan je uredno uknjižen na vlasnika. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.