Dvosoban stan na prodaju, Petrovaradin, 105.000€, 59m²
Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1003261Oglas ažuriran: 12.05.2026.

105.000 €
1.780 € / m2
59 m²
2 sobe
5/6 spratova
Stan,PETROVARADIN,PETROVARADIN,kv: 59.00, € 105000, ID: 1003261
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1982.
- Kablovska
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD – ID OGLASA 1003261
PETROVARADIN - STARI MAJUR, DVOSOBAN STAN, 59m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja funkcionalan dvosoban stan površine 59m² u Petrovaradinu, smešten na 5. spratu od ukupno 6 u zgradi sa liftom, idealan kako za porodičan život tako i kao investicija. Stan je dvostrano orijentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana, a dodatni komfor pruža terasa. Raspored je veoma praktičan i nudi mogućnost lake adaptacije u dvoiposoban ili trosoban stan uz minimalna arhitektonska ulaganja. Sastoji se od predsoblјa, centralne trpezarije, odvojene kuhinje, ostave, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, degažmana koji vodi ka spavaćoj sobi i kupatilu. Nekretnina zahteva određena ulaganja, što budućem kupcu ostavlja prostor da je uredi prema sopstvenim željama i potrebama. Lokacija je izuzetno atraktivna, sa odličnom povezanošću linijama gradskog prevoza ka Novom Sadu, što ovu ponudu čini posebno pogodnom za svakodnevni život. Za više informacija pozovite...
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.