Dvosoban stan na prodaju, Petrovaradin, 111.250€, 39m²

111.250 €
2.853 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 251
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2018.
Opis oglasa
Novi Sad ,Petrovaradin, lep dvosoban stan u novijoj zgradi koja se nalazi u neposrednoj blizini autobuskh stajalista i kompletne infrastrukture potrebne za funkcionisanje,a nudi izuzetan mir i tisinu., Dnevna soba sa kuhinjom i iz nje izlaz na terasu, odvojena spavaća soba, kupatilo sa ležećom kadom.Stan je na trećem spratu i ima lift, nije poslednji.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)