Jednoiposoban stan na prodaju, Petrovaradin, 96.400€, 36m²

96.400 €
2.678 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 951
Opis oglasa
Stan u novogradnji-dvosoban,Petrovaradin
Oglašavamo prodaju dvosobnog uknjiženog stana useljivog krajem oktobra 2025 godine.
Nalazi se na prvom spratu višeporodične stambene zgrade sa liftom.
Zgrada je rađena od najkvalitetnijih materijala.
Grejanje na gas.
Mogućnost doplate za parking mesto ili podzemno garažno mesto.
Povrat PDV-a za kupce kojima je ovo prva nekretnina.
Za više informacija pozovite.
Agencijska oznaka:1012664
Kontakt: 065... (prikaži broj telefona) , 065... (prikaži broj telefona)
(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951)