Osmosoban stan na prodaju, Petrovaradin, 1.452.300€, 470m²

1.452.300 €
3.090 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatila (3+), terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Retko se na tržištu pojavljuje nekretnina koja sa punim pravom može da se nazove – jedinstvenom. U pitanju je impozantna zgrada iz 18. veka, kompletno renovirana do najsitnijih detalja, gde se autentični istorijski šarm savršeno prepliće sa savremenim komforom i funkcionalnošću. Svaki element prostora pažljivo je osmišljen kako bi zadovoljio najviše standarde stanovanja i poslovanja. Nekretnina se sastoji od 6 potpuno zasebnih, uknjiženih stambenih jedinica, svaka sa sopstvenim brojilima, što je čini izuzetnom investicionom prilikom sa visokim potencijalom povrata – bilo kroz dugoročno izdavanje ili luksuzni short-term rental. Na prvoj etaži nalaze se četiri elegantno uređene jedinice: tri prostrana dvosobna stana i jedna moderno koncipirana garsonjera, svi sa sopstvenim kupatilima. Druga etaža donosi dodatnu vrednost – dve stambene jedinice i spektakularan open-space od 266 m² sa dve galerije i zasebnim mokrim čvorom. Ovaj prostor nudi izuzetnu fleksibilnost i može se lako transformisati u reprezentativni poslovni prostor, umetnički studio, boutique kancelarije ili ekskluzivni događajni prostor. Ovo nije samo nekretnina – ovo je prilika da posedujete deo istorije uz savremeni luksuz i ozbiljan investicioni potencijal. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.
- Agencijska šifra: 568695
- Kontakt telefon: 064... (prikaži broj telefona)