Troiposoban stan na prodaju, Petrovaradin, 214.780€, 80m²

214.780 €
2.685 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1415
- 1 lift
Opis oglasa
Prodaje se troiposoban stan u izgradnji u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji. Blizina svih potrebnih sadržaja, apoteka, marketi, osnovna škola, autobuska stanica. Nalazi se na III spratu u zgradi sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, terasa i hodnik. Grejanje je na gas te su troškovi niski jer se plaća po utrošku. Rok završetka je kraj 2026. godine. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta.
U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%.
Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV.
Za više informacija pozvati na:
069... (prikaži broj telefona)
- Ivana