Trosoban stan na prodaju, Petrovaradin, 180.800€, 90m²

180.800 €
2.009 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 951
- 1 lift
Opis oglasa
Trosoban stan u Petrovaradinu, smešten u novoizgrađenoj zgradi, nikad useljavan. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji, samo 5 minuta vožnje od centra Novog Sada, sa odličnom povezanošću sa svim atraktivnim delovima grada.
Površina stana: 90 m² grejne površine
Terasa: Impresivna terasa od 30 m² koja pruža dodatni prostor za uživanje i opuštanje, pripada stanu.
Grejanje: Na gas, što omogućava ekonomično i efikasno grejanje tokom cele godine.
Prostorije: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. Prostor je pažljivo projektovan za maksimalnu funkcionalnost i udobnost.
Zgrada: Novogradnja, modernog dizajna, izgrađena prema najvišim standardima gradnje.
Stan je idealan za porodice ili one koji žele da uživaju u mirnom, ali dobro povezanom delu Petrovaradina. U blizini se nalaze svi neophodni sadržaji – prodavnice, škole, vrtići i javni prevoz.
Kontaktirajte za dodatne informacije.
Kontakt: 065... (prikaži broj telefona) , 065... (prikaži broj telefona)
Agencijska šifra: 1010552
(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951)