Dvoiposoban stan na prodaju, Filipa Višnjića, 195.550€, 54m²

195.550 €
3.621 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Novo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1039
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stan na prodaju-Beogradski kej-Kej Garden, Novi Sad
Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u ulici Filipa Višnjića, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Beogradskog keja.
Opis nekretnine
Na prodaju kompletno namešten, moderan dvoiposoban stan u kompleksu Kej Garden u Novom Sadu, ukupne površine 54 m2. Stan je uknjižen, nov, veoma lepo uređen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.
Nekretninu odlikuje savremen enterijer, pažljivo biran nameštaj i odlično iskorišćen prostor. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, iz koga se ulazi u sve prostorije, komfornog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.
Dnevni deo je svetao i prijatan, sa velikim prozorima, modernom rasvetom, kvalitetnom ugaonom garniturom i elegantno uklopljenim TV elementom po meri. Kuhinja je funkcionalna i estetski veoma atraktivna, rađena u modernom stilu, sa ugradnom tehnikom i trpezarijskim delom koji se prirodno uklapa u celinu prostora.
Kupatilo je savremeno opremljeno, uredno i praktično organizovano, a terasa pruža dodatni komfor za svakodnevnu upotrebu. U stanu je sve usklađeno u modernim, neutralnim tonovima, što ga čini veoma prijatnim za život i lakim za dalje estetsko prilagođavanje po ukusu budućeg vlasnika.
Stan se nalazi u zgradi sa liftom, u novijem stambenom kompleksu koji je prepoznatljiv po kvalitetu gradnje i odličnoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje.