Dvoiposoban stan na prodaju, Podbara, 224.000€, 72m²

224.000 €
3.111 € / m2
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1573
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
PODBARA - KEJ | 72m2 + 8m2 terasa DVOIPOSOBAN Prodaje se potpuno renoviran stan na izuzetnoj lokaciji, na keju u Podbari. Uknjiženih 72m2, uz dodatnih 8m2 terasa. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 1957. godine, građenoj od strane vojske, sa masivnim zidovima debljine 50 cm koji obezbeđuju izuzetnu stabilnost, zvučnu i termo izolaciju. Zgrada poseduje komforno stepenište, a postoji i mogućnost ugradnje lifta u budućnosti. Stan je temeljno renoviran 2025. godine prema projektu arhitekte, uz nadzor svih radova. Tom prilikom su zamenjene kompletne elektro i vodovodne instalacije, ugrađena je vrhunska stolarija sa troslojnim staklom, kao i nova sigurnosna i unutrašnja vrata od kvalitetnih materijala. Posebna pažnja posvećena je završnim radovima, pa su korišćene prvoklasne španske i italijanske keramike, dok je hrastov parket obnovljen i dodatno naglašen kvalitetom drveta. Kupatilo je opremljeno modernom i pouzdanom sanitarnom opremom, a u stanu su već ugrađeni kuhinja i plakari, što dodatno doprinosi funkcionalnosti prostora. Raspored stana pruža odličan potencijal za adaptaciju, pa je moguće jednostavnom pregradnjom dobiti dodatnu spavaću sobu, dok se zastakljivanjem terase može proširiti postojeći prostor i dodatno unaprediti komfor stanovanja. Dvostrana orijentacija omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, što ovaj stan čini izuzetno prijatnim za život, ali i odličnom investicionom prilikom. Cena je 224.000eura + 3% agencijske provizije. Za više informacija, možete nas kontaktirati na 063... (prikaži broj telefona) ili 021... (prikaži broj telefona) , agencija za nekretnine "Šćepanović i saradnici", upisana u Registar posrednika pod brojem 1573, Bulevar oslobođenja 78, Novi Sad. ID oglasa: 44743.