Jednoiposoban stan na prodaju, Podbara, 71.000€, 29m²

71.000 €
2.448 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na norveške radijatore
- Opremljenost: Prazno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1808
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan površine 29 m² na Podbari, smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak centra grada, koji predstavlja savršen spoj funkcionalnosti, praktičnosti i urbanog načina života. Ova nekretnina osvaja odličnim rasporedom i maksimalno iskorišćenim prostorom, pružajući mnogo više nego što kvadratura govori. Stan je pažljivo organizovan kako bi svaki deo prostora imao svoju svrhu i pružio osećaj topline i udobnosti. Dnevni boravak predstavlja prijatan kutak za odmor i druženje, dok odvojena spavaća soba donosi dodatnu privatnost i mir, što ovu nekretninu čini izuzetno funkcionalnom i prijatnom za svakodnevni život. Kuhinja je praktično organizovana, a kupatilo uredno i funkcionalno. Iako manje kvadrature, stan ostavlja utisak veoma lepo organizovanog i udobnog prostora, idealnog za pojedince, parove ili kao sigurna investicija za izdavanje. Grejanje je rešeno putem norveških radijatora, poznatih po energetskoj efikasnosti i ekonomičnosti, što omogućava jednostavno održavanje i kontrolu troškova tokom cele godine. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje lokacija na Podbari, u mirnijem delu grada, a na svega nekoliko minuta od centra Novog Sada. U neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, pijaca, škola, vrtić i autobuska stajališta, što svakodnevni život čini izuzetno praktičnim i lagodnim. Ovaj stan predstavlja odličnu priliku za sve koji žele funkcionalan gradski život ili pametnu investiciju na lokaciji koja je uvek tražena. Nekretnina koja svojim rasporedom, lokacijom i toplinom ostavlja mnogo jači utisak nego što očekujete na prvi pogled.