Jednoiposoban stan na prodaju, Jug Bogdana, 69.000€, 29m²

69.000 €
2.379 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Renovirano
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1838
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Komplet renoviran jednoiposoban stan u zgradi starije gradnje na traženoj lokaciji na Podbari. Neposredna blizina, škole, keja, Centra, i svega neophodnog za svakodnevno funkcionisanje. Uz stan ide i pripadajuća ostava u podrumu.
Cena stana je za keš kupce a moguće je kupovina i na kredit po ceni od 71000e.
Agencijska provizija iznosi +3% na ugovorenu cenu.
Broj u registru posrednika 1838.