Troiposoban stan na prodaju, Podbara, 232.110€, 79m²

232.110 €
2.938 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
Prodaje se nov, neuseljavan stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini strogog centra grada. Kvalitet gradnje i opreme svima poynat , dugogodišnjeg renomiranog novosadskog investitora. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Naša preporuka. Pozovite nas za dodatne informacije.
Kontakt: 021... (prikaži broj telefona) i 064... (prikaži broj telefona)
567333