Trosoban stan na prodaju, Gospodara Vučića, 40.000€, 115m²

40.000 €
348 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
Opis oglasa
Na prodaju je trosoban stan površine 115 m² u Užicu, u ulici Gospodara Vučića, smešten na trećem spratu objekta sa ukupno tri sprata. Grejanje je na gas, a stan raspolaže i terasom, što dodatno doprinosi komforu stanovanja.
Nekretnina pruža mogućnost da se prostor prilagodi sopstvenim potrebama i ukusu. Lokacija na Pori pruža dobar pristup gradskim sadržajima. U blizini se nalaze vrtić, osnovna i srednja škola, prodavnica, autobuska stanica i bolnica, što lokaciju čini praktičnom za porodičan život.
Prodajna cena stana iznosi 40.000 evra. Stan je uknjižen, hitna prodaja i prodaje se direktno od vlasnika.
NAPOMENA: Uskoro krećem sa izvođenjem radova u stanu. Deo po deo završiću stan po mom nahođenju i ukusu. To naravno smanjuje mogućnost da ga vi izgradite po vašem ukusu ako vremenski dugo čekate na kupovinu. Takođe, svakim unapređenjem cena stana raste.