Dvosoban stan na prodaju, Dalmatinska, 195.000€, 56m²

195.000 €
3.482 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1347
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Posredujemo u prodaji dvosobnog, uknjiženog stana u Dalmatinskoj ulici u neposrednoj blizini Botaničke bašte.
Stan se nalazi u predratnoj zgradi s malim brojem stanova u zgradi, smešten je na drugom spratu a iznad stana nalazi se tavanski prostor.
Stan je po strukturi dvosoban sa mogućnošću adaptacije, prostorije: spavaća soba, dnevna soba, kuhinja s ostavom, kupatilo i hodnik.
Kuhinja i kupatilo imaju prirodnu ventilaciju.
Stan je u izvornom stanju, u stanu su sprovedene instalacije za centralno grejanje.
Stan ima pripadajući podrum, kao i ostavu na tavanu zgrade.
Cena fiksna.
Kontakt telefon 060... (prikaži broj telefona) . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.