Dvosoban stan na prodaju, Rotkvarija, 129.800€, 39m²

129.800 €
3.328 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Namešteno - TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, mikrotalasna rerna, šporet, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1708
- 1 parking mesto
Opis oglasa
Na prodaju kompletno sređen stan 39m² – odmah useljiv
Na prodaju funkcionalan i veoma lepo održavan stan površine 39m² (grejna površina 32m²)
Stan je odlično pozicioniran, sa svim sadržajima na par minuta hoda – vrtić, osnovna škola, ambulanta, Univerexport, Maxi, Idea, piljara, dve apoteke, autobuska stajališta linija 1, 3 i 8, kao i centar grada i kej.
Raspored i opremljenost
Stan je renoviran, okrečen i ne zahteva dodatna ulaganja. Odličnog je rasporeda i maksimalno iskorišćenog prostora.
Komforna spavaća soba
Kuhinja odvojena kliznim vratima (bez širenja mirisa u ostatak stana)
Veliki ugradni plakari u hodniku i spavaćoj sobi
Kupatilo sa prozorom i prirodnom ventilacijom
Prostrana zatvorena terasa koja se može koristiti tokom cele godine (mogućnost formiranja ostave)
Istočna orijentacija pruža dosta prirodne svetlosti u prepodnevnim satima.
U stanu ostaje kuhinja, ugradni plakari i kupatilski nameštaj – budući vlasnik nema dodatnih troškova oko opremanja.
Dodatne pogodnosti
U dvorištu zgrade postoji mogućnost parkiranja za stanare. Zgrada je uredna, sa porodičnim komšijama i prijatnim okruženjem.
Cena nije fiksna.
129800e (sa našom agecnijskom provizijom)
Za više informacija pozvati: : 063... (prikaži broj telefona)