Dvosoban stan na prodaju, Rotkvarija, 142.000€, 56m²

142.000 €
2.536 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2115
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Prodaje se dvosoban stan odličnog rasporeda u naselju Rotkvarija. Stan je u dobrom, održavanom stanju, delimično renoviran i veoma funkcionalnog rasporeda, što ga čini odličnim izborom kako za život, tako i za investiciju.
podrum
Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora i dvostranoj orijentaciji, stan je svetao, prijatan i pogodan za udoban svakodnevni život.
Odmah useljiv
Cena 142.000e + 3% agencijska provizija.
Kontakt telefoni:
+38... (prikaži broj telefona)
(русскоговорящий агент) i
+38... (prikaži broj telefona)
.
ATTICO GROUP DOO je licencirana agencija za posredovanje u prometu nekretnina, upisana u Registar posrednika pod brojem 2115. Agencijska provizija za kupca iznosi 3% od ugovorene kupoprodajne cene.
Napomena za kolege: Agencija je otvorena za poslovnu saradnju sa svim licenciranim agencijama i posrednicima.
Zvanični sajt: https://www.atticogroup.rs/