Dvosoban stan na prodaju, Sajmište, 130.000€, 62m²

130.000 €
2.097 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1039
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se kompletno renoviran svetao i prostran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Novosadskog sajma.
Stan se nalazi na 8.spratu stambene zgrade.
Lift u zgradi ide do 7.sprata, nakon čega se do stana dolazi jednim spratom stepenica.
Iznad celog stana nalazi se tavanski prostor, što pruža dodatnu sigurnost i odličnu termičku izolaciju.
Raspored stana:
Veliki dnevni boravak.
Komforna spavaća soba.
Odvojena kuhinja sa trpezarijom,
kupatilo,
Velika zatvorena terasa sa ostavom.
Stan je kompletno renoviran, hoblovani parketi, pvc stolarija, zamenjene instalacije.
Odlična lokacija blizu šklola, vrtića, ambulante, marketa i sajma.
Miran kraj sa dosta zelenila i slobodnog parking prostora oko zgrade.
Odmah useljiv bez dodatnih ulaganja.
Uknjižena nekretnina 1/1 bez tereta.
Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +38... (prikaži broj telefona)
Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade.
Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti.
Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad.
Vaš siguran partner u svetu nekretnina