Dvoiposoban stan na prodaju, Sitnička, 180.000€, 63m²

180.000 €
2.857 € / m2
- Grejanje na struju
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1529
- Zgrada poseduje: podrum
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U mirnom delu Senjaka, u neposrednoj blizini zgrade BIGZ, nalazi se ovaj skladno organizovan duplex od 63m².
Dva nivoa prirodno razdvajaju dnevnu i spavaću zonu, stvarajući osećaj reda i privatnosti. Raspored je funkcionalan i dobro promišljen, a stan je renoviran, uredan i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja.
Terasa i podrum dodatno doprinose praktičnosti prostora, dok lokacija na teritoriji opštine Savski venac obezbeđuje mirno okruženje i dugoročnu stabilnost vrednosti.
Nekretnina za kupce koji prepoznaju značaj mikrolokacije, organizovanog prostora i sigurnog ulaganja.
Agent Jelena 064... (prikaži broj telefona)
Posrednička provizija 2%