Dvosoban stan na prodaju, Belgijska, 196.000€, 45m²

196.000 €
4.356 € / m2
- Podno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2045
Opis oglasa
U ponudi je renoviran dvosoban stan merene površine 45m², smešten na drugom spratu u mirnom okruženju na Senjaku.
Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi.
Stan je renoviran u potpunosti – zamenjene su sve instalacije, ugrađeno podno grejanje, PVC stolarija (8 komora), kao i visokokvalitetan troslojni hrastov parket.
Kupatilo sa prirodnom ventilacijom vrlo prostrano.
Iznad stana se nalazi tavanski prostor sa kosim krovom koji je u potpunosti zamenjen, što dodatno doprinosi sigurnosti i komforu.
Posebnu vrednost daje trostrana orijentacija, koja obezbeđuje izuzetnu osvetljenost tokom celog dana.
Stan je bez ikakvih ulaganja, spreman za useljenje. Iealan za život ali i kao investicija.
Za svaku preporuku, nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu!
Za sve dodatne informacije, kontaktirajte nas!
Milica
064... (prikaži broj telefona)
Agencijska provizija obuhvata:
Prezentaciju nekretnine, poslovno pregovaranje, advokatske usluge koje se odnose na izradu Predugovora/Ugovora o kupoprodaji nepokretnosti (ili zakupa) kao i organizaciju overe kod Javnog beležnika, odlazak u banku i organizaciju primopredaje nekretnine. 2%