Trosoban stan na prodaju, Suvoborska, 360.000€, 87m²

360.000 €
4.138 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 305
- 1 garažno mesto
- Godina izgradnje: 1957.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Senjak, Suvoborska, 3.0, 87 m2 sa terasom, na 5.5 ari placa (polovinu koristi ovaj stan), I od I sprata (iznad stana je tavanski prostor od oko 80 m2, polovina pripada ovom stanu), eg (mogucnost prikljucenja na gas), telefon, ktv, internet, klima, uknjizen kao deo kuce od 124 m2 (po elaboratu ima 87 m2), suterenska ostava (14 m2), garaza, objekat je iz 1957. godine.
Ovaj stan zapravo predstavlja horizontalu kuce. U izvornom je stanju, sa promenjenom spoljnom PVC stolarijom. Izvedeni su radovi zamene elektro instalacija.
Stan ima pravo koriscenja polovine dvorista od 5.5 ari, a poseduje i polovinu tavana i garazu i ostavu u suterenu kuce.
Prostorije: predsoblje, 3 sobe, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo i terasa.
U cenu je uracunata i garaza.
Cena 360 000 evra.
Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.
Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. Raicevic nekretnine 060... (prikaži broj telefona)