Dvoiposoban stan na prodaju, Šest Topola, 77.550€, 47m²

77.550 €
1.650 € / m2
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 616
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2027.
Opis oglasa
Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, u mirnom i atraktivnom delu grada, na desetak minuta od Centra. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koji ima izlaz na terasu, dve spavaće sobe. Stan funkcionalan, modernog dizajna i kvalitetne gradnje. Idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Planirani rok završetka izgradnje je jun 2027 godine. Način plaćanja je prema dinamici gradnje. Iskazana cena je bez PDV-a. Postoji mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. U ovoj zgradi imamo u ponudi još stanova istih ili različitih kvadratura i različite spratnosti.