Garsonjera na prodaju, Severni Telep, 84.460€, 26m²
OBIĐI 3D TURU

84.460 €
3.248 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1864
- Javni parking van zone
- 1 lift
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaja stan garsonjera 26m2 Telep Novi Sad
Garsonjera na 3.spratu stambene zgrade, grejanje na gas plaća se samo u sezoni, nalazi se na B. Evrope, zgrada poseduje lift,ne zahteva velika ulaganja.
Stan je uknjižen 1/1, mogućnost kupovine putem stambenog kredita.
Kontakt telefon: 062... (prikaži broj telefona)
(DAGENT360 doo upisan u Reg. posrednika broj 1864, 021... (prikaži broj telefona) )