Trosoban stan na prodaju, Zetska, 345.000€, 78m²

345.000 €
4.423 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1273
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se uknjižen salonac 78m2 + 6m2 u srcu Beograda uz samu Skadarliju, u mirnoj ulici u kojoj nema saobraćaja.
Zgrada održavana, uredna iz 1933.godine. Stan se nalazi na drugom spratu od tri sprata. Dvostrano orijentisan, izuzetno sunčan i svetao, izdvojen od gradske vreve na samo nekoliko koraka od Skadarlije i svih ključnih gradskih sadržaja.
Stan je delimično renoviran (laminat u sobama i hodniku, okrečen).
Postoji mogućnost korišćenja dva ulaza, tako da bi pored dela za stanovanje drugi deo mogao da se adaptira u poslovni prostor (kancelarija, ordinacija...).
Ima veliki potencijal kod renoviranja i adaptacije.
Mogu i kreditni kupci.
Agent Nina br telefona 065... (prikaži broj telefona)
Br.uverenja 1933
Agencijska provizija za kupca 2% uknjizen 2/3 Zetska
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Univerzitetski park9 min
- Terazijska terasa11 min
- Park Vojvode Vuka12 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća Nikole Pašića4 min
- Kuća Stevana Mokranjca4 min
- Spomenik Vasi Čarapiću4 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Specijalna osnovna škola Dragan Kovačević)3 min
- Srednja škola (Prva ekonomska škola)2 min
- Vrtić (Predškolska ustanova Meda 1)4 min