Dvosoban stan na prodaju, Socijalno, 144.200€, 51m²

144.200 €
2.827 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: ostava, terasa
- Opremljenost: internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- Parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Odličan, komforan dvosoban stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu, na Socijalnom! Nalazi se u jednoj od najlepših ulica ovog dela grada! Strukturno izuzetan, svaki od 51 m2 odlično iskorišćen. Komforne i odličnog oblika kako spavaća soba, tako i dnevni boravak. Zgrada novije gradnje, renomiranog investitora! U dvorištu parking mesta za stanare! Stan vredan svake pažnje! Za više informacija pozovite naše agente prodaje!
Prikaz stana na mapi