Jednoiposoban stan na prodaju, Somborska, 99.454€, 43m²

99.454 €
2.313 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Novo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1557
- 1 parking mesto
- 1 lift
Opis oglasa
U ponudi BOX nekretnina, stan jednoiposobne strukture, projektovane površine 43.89m2, u poslovno stambenoj zgradi QUEEN (2PO+P+5) vrhunske gradnje. Zgrada je zidana termo blokom 20cm2, poseduje dva lifta nove generacije, garažna mesta za svaki stan, video nadzor i kontrolisan pristup, što obezbedjuje maksimalnu sigurnost i privatnost.
Grejanje je pomoću toplotnih pumpi vazduh-vazduh, svaki stan ima pripadajuću ostavu i terasu. Stolarija u stanu je aluminijumska sa termo prekidom, a na prozorima su aluminijumske roletne sa komarnicima. Po podu je tarket parket.
Kompleks sadži privatno i moderno opremljeno igralište za decu. Nalazi se na izuzetno mirnoj i povezanoj lokaciji. U krugu od 150 metara nalaze se vrtić, osnovna škola, Lidl, a autobusko stajalište je nadomak zgrade.
Stan se sastoji od ulaznog dela , dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Po projektu, spoljna stolarija je PVC, sa alu roletnama.
Garažno parking mesto se prodaje po ceni od 12.000 evra sa PDV-om.
Stan se kupuje direktno od investitora, te kupcu prvog stana sleduje mogućnost povraćaja PDV-a. Za više informacija nas nazovite.
Agencija BOX nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 1557.
Pre razgledanja nepokretnosti u obavezi smo da od klijenta pribavimo fotokopiju lične karte, u skladu sa Zakonom o spečavanju pranja novca i finansiranju terorizma - Član 7. i Član 17. st. 6. Molimo klijente za razumevanje u tom pogledu imajući u vidu da ukoliko ne utvrdimo identitet klijenta možemo da snosimo Zakonske posledice od strane tržišne inspekcije. Takođe, po Zakonu o posredovanju u obavezi smo na zaključenje Ugovora o posredovanju sa klijentima.