Četvorosoban stan na prodaju, Sremska Kamenica, 272.800€, 124m²

272.800 €
2.200 € / m2
- Dupleks
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1639
- 1 garažno mesto
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju nov četvorosoban stan 124 m2 na 2 nivoa (bez kosina) u luksuznoj urbanoj vili sa 4 stana u Sremskoj Kamenici. U cenu stana uračunato je uknjiženo garažno mesto i terasa od 25 m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Cena stana je sa uračunatim PDV-om te postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine.
Strukturu stana na prvom nivou čine ulazni hodnik, tri spavaće sobe, dva kupatila (jedno sa kadom, drugo sa tuš kabinom) i terasa. Iz hodnika stepeništem se pristupa drugom nivou koji čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom (≈ 45 m2) i terasa 25 m2 (koja ne ulazi u kvadraturu stana).
Stan je dvostrano orijentisan.
Svaki stan u objektu ima sopstvenu toplotnu pumpu. Grejanje je podno, klime inverter, električni podizači roletni, senzori pokreta, alarm, video nadzor.
Zgrada je energetski efikasna i odlično pozicionirana za život van gradske buke a na samo 10-tak minuta vožnje do Novog Sada.
Na cenu se dodaje posrednička naknada 3%.