Četvorosoban stan na prodaju, Sremska Kamenica, 183.500€, 83m²

183.500 €
2.211 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 802
Opis oglasa
SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 83M. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici . Stan je četvorosoban sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevnog boravka,kupatila. Uz stan se gratis dobija tavan površine 25,8 m2, krovna terasa površine 42,2 m2 sa pogledom na grad i krovna terasa površine 12,0 m2 sa pogledom na Frušku Goru!!!, . Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 1008488 ( Miloš 060... (prikaži broj telefona) , 021... (prikaži broj telefona) , Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: http://www.kalidas-nekretnine.com )