Četvorosoban stan na prodaju, Sremska Kamenica, 244.700€, 96m²
OBIĐI 3D TURU

244.700 €
2.549 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Pogled na: dvorište, ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1864
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- Zgrada poseduje: lođa
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaja četvorosoban stan 96m2 Tatarsko brdo Sremska Kamenica
Prodaja porodičnih stanova u mirnom delu Kamenice na Tatarskom brdu, stanovi su u manjoj zgradi od 6 stanova.
Stanovi su odmah useljivi, cene su izražene sa PDV-om, mogućnost kupovine putem stambenog kredita.
Na prizemlju je stan od 94m2, cena: 226.500EUR sa PDV-om
na 1.spratu stan od 96m2, cena: 244.700EUR sa PDV-om
na 2.spratu stan od 95m2, cena: 253.000EUR sa PDV-om u ovu ceni je uračunata i krovna tersa koja iste površine kao i stan.
uz svaki stan obezbeđeno je po jedno parking mesto ispred zgrade.
Grejanje je podno na toplotnu pumpu plaća se po utrošku, u celom stanu su pločice, elektro rolentne, na terasama su ostave.
Za više informacija pozvati na broj: 062... (prikaži broj telefona)
(DAGENT360 doo upisan u Reg. posrednika broj 1864, 021... (prikaži broj telefona) )
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park prirode Instituta u Sremskoj Kamenici12 min
- Kamenički park21 min
- Limanski park37 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća iz 1797. godine5 min
- Dvorac Marcibanji-Karačonji6 min