Četvorosoban stan na prodaju, Sremska Kamenica, 329.600€, 114m²

329.600 €
2.891 € / m2
- Grejanje na toplotnu pumpu
- Novo
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1085
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2014.
- Kablovska
Opis oglasa
Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića, marketa, javnog prevoza... Ovaj stembeni prostor čini komforan i veoma svetao dnevni boravak sa izlazom na veliku terasu sa predivnom pogledom na grad Novi Sad, trpezarijski deo i šankom odvojena kuhinja. Degažmanom je od dnevnog izdvojen spavaći blok koji čine tri spavaće sobe, kupatilo sa ležećom kadom i zaseban toalet. Stan je pozicioniran na III spratu novije stambene zgrade sa liftom. Podno grejanje (toplotne pumpe), centralna klima (fan coil u sobama). Od nameštaja u stanu ostaje ugradni nameštaj (komoda za tv, kuhinja, plakari, kupatilski nameštaj). Postoji mogućnost kupovine garažnog parking mesta u suterenu zgrade uz doplatu od 20.000 Eur. Uknjiženo. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)