Jednosoban stan na prodaju, Stanovo, 71.000€, 39m²
Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac
Šifra oglasa: 4zida-469Oglas ažuriran: 10.05.2026.

71.000 €
1.821 € / m2
39 m²
1 soba
2/5 spratova
Jednosoban stan u naselju Stanovo
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1738
Opis oglasa
Prodaje se stan u naselju Stanovo, u blizini mega markea, ambulante, osnovne škole...Po strukturi je jednosoban sa veoma komfornim dnevnim boravkom, izdvojenim kuhinjsko trpezarijskim blokom, predsobljem, ostavom, kupatilom, i zatvorenom terasom koja nije ušla u kvadraturu stana. Moguća adaptacija u jednoiposoban ili dvosoban stan.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...