Trosoban stan na prodaju, Sonje Marinković, 270.350€, 75m²
OBIĐI 3D TURU

270.350 €
3.605 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Pogled na: ulicu, dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1864
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaja dvoiposobnog stana u Starom gradu-Novi Sad
Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini samog centra grada, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i gradskim dešavanjima. U neposrednoj blizini je i keј, idealan za šetnje uz reku Dunav, dok okolne ulice oduševljavaju bogatstvom zelenila i prijatnim ambijentom. Nedaleko se nalazi i jedan od najlepših gradskih parkova, savršen za opuštanje i uživanje u prirodi.
Stan u Starom Gradu, površine 75m², smešten je na visokom prizemlju. Kompletno je renoviran, svetao i prostran, dvostrano orjentisan.
Sastoji se od dve prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom, savremeno opremljenim kupatilom i funkcionalnim hodnikom. Dnevni boravak je svetao, sa dovoljno prostora za opuštanje i uživanje u svakodnevnim trenucima.
Uknjižen 1/1, bez tereta. Kontakt: 062... (prikaži broj telefona)
(DAGENT360 doo upisan u Reg. posrednika broj 1864, 021... (prikaži broj telefona) )