Dvosoban stan na prodaju, Reljkovićeva, 117.950€, 44m²

117.950 €
2.681 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Namešteno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2023.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Odlična nekretnina, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, u zgradi staroj par godina. Stan je kompletno sredjen, bez ikakvih ulaganja prodaje se namešten i opremljen. Uknjižen 1/1, te se može prometovati putem stambenog i kredita za mlade. Naša topla preporuka!
kontakt: 060... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Molinarijev park7 min
- Dunavski park26 min
- Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva29 min

Obeležja kulture u blizini
- Beogradska kapija4 min
- Komunikaciona kapija5 min
- Kamenička kapija5 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Dučić)7 min
- Srednja škola (Saobraćajna škola Pinki)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Čigra)11 min
- Fakultet (Fakultet za sport i turizam)10 min

- Bolnica (Specijalna hirurška bolnica Sveti Luka)7 min
- Klinika (Poliklinika NS Lab)10 min
- Teretana (Trening centar Tajs)6 min
- Prodavnica (Supermarket Univerexport)4 min
- Restoran (Restoran Da Mario Plus)5 min
- Kafana (Kafana Sat)18 min
- Taksi stajalište (Delta Taxi)23 min
- Autobuska stanica (Preradovićeva - Šenoina)6 min